Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNMF14FTD158K
RNMF14FTD158K
RNMF14FTD158K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNMF14FTD158K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNMF14FTD158K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 158K OHM 1/4W 1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae RNMF14FTD158K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 158K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5542170 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Raupapa RNMF
Tuhinga 158 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RNMF14FTD158KCT Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 158 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film