Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNMF14FTD4R64
RNMF14FTD4R64
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNMF14FTD4R64 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNMF14FTD4R64
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.64 OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Tau Wae RNMF14FTD4R64 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.64 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2819176 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Raupapa RNMF
Tuhinga 4.64 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.64 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Te hanganga Metal Film