Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RNMF14FTD866K
RNMF14FTD866K
RNMF14FTD866K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RNMF14FTD866K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RNMF14FTD866K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 866K OHM 1/4W 1% AXIAL
Product parameter
Tau Wae RNMF14FTD866K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 866K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3836957 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Raupapa RNMF
Tuhinga 866 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RNM 1/4 T1 866K 1% R
RNM 1/4 T1 866K 1% R-ND