Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF1JT13R0
RSF1JT13R0
RSF1JT13R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RSF1JT13R0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RSF1JT13R0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 13 OHM 1W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
2500 pcs
Product parameter
Tau Wae RSF1JT13R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 13 OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2337100 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Raupapa RSF
Tuhinga 13 Ohms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RS 1 13 5% R
RS 1 13 5% R-ND
RS1135%R
RS1135%R-ND
RS113JR
RS113JR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 13 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film