Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF1JT20K0
RSF1JT20K0
RSF1JT20K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RSF1JT20K0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RSF1JT20K0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 20K OHM 1W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae RSF1JT20K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 20K OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2158532 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Raupapa RSF
Tuhinga 20 kOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RSF1JT20K0CT Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film