Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSF1JT750K
RSF1JT750K
RSF1JT750K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RSF1JT750K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RSF1JT750K
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 750K OHM 1W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
2500 pcs
Product parameter
Tau Wae RSF1JT750K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 750K OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2283586 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) Raupapa RSF
Tuhinga 750 kOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RSF 1 750K 5% R
RSF 1 750K 5% R-ND