Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF12GT10R0
RSMF12GT10R0
RSMF12GT10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RSMF12GT10R0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RSMF12GT10R0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RSMF12GT10R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1891615 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±2%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Raupapa RSMF
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RSM 1/2 10 2% R
RSM 1/2 10 2% R-ND