Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF1JT56K0
RSMF1JT56K0
RSMF1JT56K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RSMF1JT56K0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RSMF1JT56K0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 56K OHM 1W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
2500 pcs
Product parameter
Tau Wae RSMF1JT56K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 56K OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2337928 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Raupapa RSMF
Tuhinga 56 kOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RSMF 1 56K 5% R