Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > RSMF3FT1R00
RSMF3FT1R00
RSMF3FT1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RSMF3FT1R00 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RSMF3FT1R00
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 3W 1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae RSMF3FT1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 614522 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) Raupapa RSMF
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa RSM 3 1 1% R
RSM311%R
RSM311%R-ND