Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM2615FT1R18
SM2615FT1R18
SM2615FT1R18
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SM2615FT1R18 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SM2615FT1R18
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.18 OHM 1% 1W 2615
(I roto i nga Tae Uara)
1500 pcs
Product parameter
Tau Wae SM2615FT1R18 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.18 OHM 1% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135252 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±100ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 2615
Rahi / Rahi 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) Raupapa SM
Tuhinga 1.18 Ohms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2615 J-Lead
Ētahi Ingoa SM 1 1.18 1% R