Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM4124JT12R0
SM4124JT12R0
SM4124JT12R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SM4124JT12R0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SM4124JT12R0
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 12 OHM 5% 2W 4124
(I roto i nga Tae Uara)
800 pcs
Product parameter
Tau Wae SM4124JT12R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 12 OHM 5% 2W 4124 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149928 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±20ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 4124
Rahi / Rahi 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) Raupapa SM
Tuhinga 12 Ohms Mana (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4124 J-Lead
Ētahi Ingoa SM 2 12 5% R
SM2125%R
SM2125%R-ND