Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM4124JT1K22
SM4124JT1K22
SM4124JT1K22
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SM4124JT1K22 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SM4124JT1K22
Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 1.22K OHM 5% 2W 4124
(I roto i nga Tae Uara)
800 pcs
Product parameter
Tau Wae SM4124JT1K22 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 1.22K OHM 5% 2W 4124 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122989 pcs Pepa Raraunga SM, SMH SeriesResistor Packaging Spec
Kāwai Kaitautoko Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Putanga - Mahi 2W Tuhinga o mua - Breakdown 4124
Te matotoru (Max) ±20ppm/°C Rahi / Rahi 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Raupapa SM RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ko te poari 4124 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Waehanga Kaihanga SM4124JT1K22 Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 1.22k Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 1.22K OHM 5% 2W 4124 Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound