Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > SM6227FT29R4
SM6227FT29R4
SM6227FT29R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SM6227FT29R4 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SM6227FT29R4
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 29.4 OHM 1% 3W 6227
(I roto i nga Tae Uara)
750 pcs
Product parameter
Tau Wae SM6227FT29R4 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 29.4 OHM 1% 3W 6227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113512 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecSM, SMH Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±20ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 6227
Rahi / Rahi 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) Raupapa SM
Tuhinga 29.4 Ohms Mana (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6227 J-Lead
Ētahi Ingoa SM 3 29.4 1% R