Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > VM3JB100R
VM3JB100R
VM3JB100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona VM3JB100R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae VM3JB100R
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
(I roto i nga Tae Uara)
1500 pcs
Product parameter
Tau Wae VM3JB100R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 470947 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±300ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Raupapa VM
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 3W
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa VM 3 100 5% B