Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > WW1JT1K60
WW1JT1K60
WW1JT1K60
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona WW1JT1K60 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae WW1JT1K60
Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.6K OHM 1W 5% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
2500 pcs
Product parameter
Tau Wae WW1JT1K60 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.6K OHM 1W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226339 pcs Pepa Raraunga Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±20ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm) Raupapa WW
Tuhinga 1.6 kOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa WW 1 1.6K 5% R