Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HM50-102KLF
HM50-102KLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona HM50-102KLF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae HM50-102KLF
Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 330MA 2.3 OHM TH
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae HM50-102KLF Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 1MH 330MA 2.3 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5099 pcs Pepa Raraunga HM50 Model
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo -
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa HM50 Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Inductor 330mA 2.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama 400mA