Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HM71-10331LFTR
HM71-10331LFTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona HM71-10331LFTR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae HM71-10331LFTR
Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae HM71-10331LFTR Kaihanga TT Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 160MA 3.8 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4195 pcs Pepa Raraunga HM71 Model
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa HM71 Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 160mA I teie nei - Maama 180mA