Home > Hua > Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko > Ngā Kaitahuri o nāianei > L18P020D15
L18P020D15
L18P020D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona L18P020D15 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae L18P020D15
Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae L18P020D15 Kaihanga Tamura
Whakaahuatanga SENSOR CURRENT HALL 20A AC/DC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17408 pcs Pepa Raraunga L18PzzzD15 Series Datasheet
Kāwai Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko Tuhinga o mua ±15V
Raupapa - Momo Pato Hall Effect, Open Loop
Whakaaroaro - Wā Whakautu 5µs
Ko te poari Bidirectional Packaging Bulk
Paa / Case Module Whakaputa Ratiometric, Voltage
Ētahi Ingoa MT7315
S1-L18P020D15EY
Tae Mahi -30°C ~ 80°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Tuhinga ±1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga DC ~ 100kHz Mo te ine AC/DC
Whakaahuatanga Taipitopito Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Tae - Whakaaetanga (Max) 15mA
I teie nei - Whakaaro 20A Te tika -