Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > DCP4L055007JD4KSSD
DCP4L055007JD4KSSD
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DCP4L055007JD4KSSD me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DCP4L055007JD4KSSD
Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 50UF 10% 800VDC RAD
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae DCP4L055007JD4KSSD Kaihanga WIMA
Whakaahuatanga CAP FILM 50UF 10% 800VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9489 pcs Pepa Raraunga WIMA DC-LINK MKP 4
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 800V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Te manawanui ±10%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 1.634" L x 1.378" W (41.50mm x 35.00mm)
Raupapa - Ratonga AEC-Q200
Packaging Bulk Paa / Case Radial - 4 Leads
Ētahi Ingoa 1928-1018 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 1.476" (37.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm)
Ngā āhuatanga - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 mOhms
Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 50µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
Te kaha 50µF Nga tono Automotive; DC Link, DC Filtering