Home > Hua > Ngä Mea Mana - Poari Poari > DC Converters > ICH10024S2V5N
ICH10024S2V5N
ICH10024S2V5N
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ICH10024S2V5N me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ICH10024S2V5N
Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 100W
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae ICH10024S2V5N Kaihanga XP Power
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3985 pcs Pepa Raraunga ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Kāwai Ngä Mea Mana - Poari Poari Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Putanga - Whakamotu 1500V
Momotuhi - Input (Min) - Ngaohihi - Whakauru (Max) -
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato Half Brick
Rahi / Rahi 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Raupapa ICH
Packaging - Paa / Case Half Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai - Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V