Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > FMF3WSFRE73-2K7
FMF3WSFRE73-2K7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona FMF3WSFRE73-2K7 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae FMF3WSFRE73-2K7
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae FMF3WSFRE73-2K7 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 3W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 534947 pcs Pepa Raraunga FMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) Raupapa FMF
Tuhinga 2.7 kOhms Mana (Watts) 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 2.7 kOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:FMF3WSFRE73-24R
  • Kaihanga:Yageo
  • I roto i te Stock:586611
  • Wahanga #:FMF3WSFRE73-2K