Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > FMP200FRE52-1K07
FMP200FRE52-1K07
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona FMP200FRE52-1K07 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae FMP200FRE52-1K07
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae FMP200FRE52-1K07 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2252313 pcs Pepa Raraunga FMP Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Raupapa FMP
Tuhinga 1.07 kOhms Mana (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 1.07 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film
Te hanganga Metal Film
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:FMP200FRE52-1K1
  • Kaihanga:Yageo
  • I roto i te Stock:2441341
  • Wahanga #:FMP200FRE52-1K3
  • I roto i te Stock:2228162
  • Wahanga #:FMP200FRE52-1K2
  • Wahanga #:FMP200FRE52-1K