Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > FMP200FRE52-90R9
FMP200FRE52-90R9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona FMP200FRE52-90R9 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae FMP200FRE52-90R9
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL
Product parameter
Tau Wae FMP200FRE52-90R9 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2177952 pcs Pepa Raraunga FMP Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Raupapa FMP
Tuhinga 90.9 Ohms Mana (Watts) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 90.9 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film