Home > Hua > Kaitautoko > Na roto i nga Kaihanga Hole > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MFP50SBRE52-412R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MFP50SBRE52-412R
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae MFP50SBRE52-412R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 666850 pcs Pepa Raraunga MFP Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato Axial
Rahi / Rahi 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Raupapa MFP
Tuhinga 412 Ohms Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film