Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > MMF-25FRE432R
MMF-25FRE432R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MMF-25FRE432R me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MMF-25FRE432R
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 1% 1/4W MELF
Product parameter
Tau Wae MMF-25FRE432R Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 2101036 pcs Pepa Raraunga MMF Series
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato MELF
Rahi / Rahi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Raupapa MMF
Tuhinga 432 Ohms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case MELF, 0207
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 432 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film Te hanganga Metal Film