Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RT0201FRE077K32L
RT0201FRE077K32L
RT0201FRE077K32L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RT0201FRE077K32L me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RT0201FRE077K32L
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 7.32K OHM 1% 1/20W 0201
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae RT0201FRE077K32L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 7.32K OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1566794 pcs Pepa Raraunga RT Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0201
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa RT
Tuhinga 7.32 kOhms Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.32 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film