Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RT0402FRE07115RL
RT0402FRE07115RL
RT0402FRE07115RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RT0402FRE07115RL me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RT0402FRE07115RL
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 115 OHM 1% 1/16W 0402
(I roto i nga Tae Uara)
10000 pcs
Product parameter
Tau Wae RT0402FRE07115RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 115 OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3111230 pcs Pepa Raraunga RT Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0402
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa RT
Tuhinga 115 Ohms Mana (Watts) 0.063W, 1/16W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 115 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film