Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RT0603FRE07130RL
RT0603FRE07130RL
RT0603FRE07130RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RT0603FRE07130RL me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RT0603FRE07130RL
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 130 OHM 1% 1/10W 0603
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae RT0603FRE07130RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 130 OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3405952 pcs Pepa Raraunga RT Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0603
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa RT
Tuhinga 130 Ohms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 130 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film