Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RT0805FRE072R49L
RT0805FRE072R49L
RT0805FRE072R49L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RT0805FRE072R49L me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RT0805FRE072R49L
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 2.49 OHM 1% 1/8W 0805
Product parameter
Tau Wae RT0805FRE072R49L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 2.49 OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3165318 pcs Pepa Raraunga RT Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±1%
Te Tae Tema ±50ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0805
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RT
Tuhinga 2.49 Ohms Mana (Watts) 0.125W, 1/8W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.49 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film