Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > RT1206WRB07124KL
RT1206WRB07124KL
RT1206WRB07124KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona RT1206WRB07124KL me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae RT1206WRB07124KL
Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 124K OHM 0.05% 1/4W 1206
Product parameter
Tau Wae RT1206WRB07124KL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 124K OHM 0.05% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138643 pcs Pepa Raraunga RT Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±0.05%
Te Tae Tema ±10ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 1206
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Raupapa RT
Tuhinga 124 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 124 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film