Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > AISC-1008-R68J-T
AISC-1008-R68J-T
AISC-1008-R68J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona AISC-1008-R68J-T me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae AISC-1008-R68J-T
Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 400MA 1.47 OHM
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Tau Wae AISC-1008-R68J-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 400MA 1.47 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 434074 pcs Pepa Raraunga AISC-1008(F) Series DatasheetAISC-1008 Drawing
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±5% Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric)
Rahi / Rahi 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa AISC-1008 Ratonga -
Q @ Freq 45 @ 100MHz Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1008 (2520 Metric) Ētahi Ingoa 535-10550-6
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 680nH
Teitei - Tae (Max) 0.090" (2.29mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 360MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.47 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.47 Ohm Max
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -