Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > AISC-1008-R82G-T
AISC-1008-R82G-T
AISC-1008-R82G-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona AISC-1008-R82G-T me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae AISC-1008-R82G-T
Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 400MA 1.61 OHM
(I roto i nga Tae Uara)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Tau Wae AISC-1008-R82G-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 400MA 1.61 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 683303 pcs Pepa Raraunga AISC-1008(F) Series DatasheetAISC-1008 Drawing
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric)
Rahi / Rahi 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa AISC-1008 Ratonga -
Q @ Freq 45 @ 100MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1008 (2520 Metric) Ētahi Ingoa AISC-1008-R82G-TTR
AISC1008R82GT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 820nH
Teitei - Tae (Max) 0.090" (2.29mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 330MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.61 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.61 Ohm Max
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -