Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SDR1030-470M
SDR1030-470M
SDR1030-470M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SDR1030-470M me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SDR1030-470M
Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 960MA 270 MOHM
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae SDR1030-470M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 960MA 270 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161603 pcs Pepa Raraunga SDR1030 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±20% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SDR1030 Ratonga -
Q @ Freq 10 @ 2.52MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 14.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Wirewound Inductor 960mA 270 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Whakatauranga onamata 960mA
I teie nei - Maama 1.1A