Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SDR1030-681K
SDR1030-681K
SDR1030-681K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SDR1030-681K me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SDR1030-681K
Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 230MA 3.3 OHM
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae SDR1030-681K Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 230MA 3.3 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186017 pcs Pepa Raraunga SDR1030 Series
Kāwai Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae Momo Wirewound
Te manawanui ±10% Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Te whakangungu Unshielded
Raupapa SDR1030 Ratonga -
Q @ Freq 18 @ 796kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) 0.130" (3.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 3.3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 230mA
I teie nei - Maama 270mA