Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > F412R-12MB
F412R-12MB
F412R-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona F412R-12MB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae F412R-12MB
Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae F412R-12MB Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16045 pcs Pepa Raraunga F412R Series
Kāwai Fans, Whakahaere Tohu Whānui 12.20mm
Taumaha 0.044 lb (19.96g) Waahi Ngaohiko 10.2 ~ 13.8VDC
Putanga - Kua tohua 12VDC Whakamutunga 2 Wire Leads
Tumanako Tohu 0.102 in H2O (25.5 Pa) Rahi / Rahi Square - 41mm L x 41mm H
Raupapa F412R RPM 5400 RPM
Mana (Watts) 720mW Ētahi Ingoa 563-1139
F412R12MB
Tae Mahi 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Poaka 23.0 dB(A)
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.060A