Home > Hua > Fans, Whakahaere Tohu > DC Fans > F412R-24LB
F412R-24LB
F412R-24LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona F412R-24LB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae F412R-24LB
Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Tau Wae F412R-24LB Kaihanga Copal Electronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16873 pcs Pepa Raraunga F412R
Kāwai Fans, Whakahaere Tohu Whānui 12.20mm
Taumaha 0.044 lb (19.96g) Waahi Ngaohiko 20.4 ~ 27.6VDC
Putanga - Kua tohua 24VDC Whakamutunga 2 Wire Leads
Tumanako Tohu 0.059 in H2O (14.7 Pa) Rahi / Rahi Square - 41mm L x 41mm H
Raupapa F412R RPM 4200 RPM
Mana (Watts) 720mW Ētahi Ingoa 563-1137
F412R24LB
Tae Mahi 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Poaka 16.0 dB(A)
Life @ Temp. - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.030A