Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1210Y5000331JFT
1210Y5000331JFT
1210Y5000331JFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1210Y5000331JFT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1210Y5000331JFT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1210Y5000331JFT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 108518 pcs Pepa Raraunga MLCC High Reliability Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±5% Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Te kaha 330pF