Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > MXLPLAD15KP9.0CA
MXLPLAD15KP9.0CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona MXLPLAD15KP9.0CA me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae MXLPLAD15KP9.0CA
Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 1966 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae MXLPLAD15KP9.0CA Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1966 pcs Pepa Raraunga MPLAD15KP7.0A - 200CA
Kāwai Tiaki Awhe Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 9V
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 15.4V Ngaohihi - Breakdown (Min) 10V
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato PLAD
Raupapa Military, MIL-PRF-19500 Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard SMD Ētahi Ingoa 1086-10909
1086-10909-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 975A Capacitance @ Frequency -