Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > QAP2E475JRP
QAP2E475JRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona QAP2E475JRP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae QAP2E475JRP
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC AXIAL
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
In Stock 26204 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae QAP2E475JRP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 26204 pcs Pepa Raraunga Plastic Film, Basic Pkg UnitQAP Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Te manawanui ±5%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.937" W, 0.555" T x 1.575" L (23.80mm, 14.10mm x 40.00mm)
Raupapa QAP Ratonga -
Paa / Case Axial Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 4.7µF