Home > Hua > Ngā Kaihautū > Kaiwaiata Ataata > QAP2E684KRP
QAP2E684KRP
QAP2E684KRP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona QAP2E684KRP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae QAP2E684KRP
Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Tau Wae QAP2E684KRP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93023 pcs Pepa Raraunga Plastic Film, Basic Pkg UnitQAP Series
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Te manawanui ±10%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.579" W, 0.256" T x 1.181" L (14.70mm, 6.50mm x 30.00mm)
Raupapa QAP Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 493-10186 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polypropylene (PP), Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Te kaha 0.68µF