Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 184-025-193L031
184-025-193L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 184-025-193L031 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 184-025-193L031
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 25POS PNL MNT IDC
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 184-025-193L031 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB PLUG 25POS PNL MNT IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4686 pcs Pepa Raraunga 184-yyy-193Lyy1Backshell Reference Guide
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire 26-28 AWG, Stranded
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga IDC, Ribbon Cable
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated
Raupapa 184 Packaging Tray
Tae Mahi -50°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Mating Side (4-40) Ngā āhuatanga Feed Through, Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae -
Te Whakauru Backset -
Ngā hua e pā ana
184-025-193L001 Image
  • Wahanga #:184-025-193L001
  • Kaihanga:NorComp
  • I roto i te Stock:5136
 RFQ
  • Wahanga #:184-025-293L001
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
  • I roto i te Stock:4965
 RFQ
184-025-292-001 Image
  • Wahanga #:184-025-292-001
  • Wahanga #:184-025-293L021
  • Wahanga #:184-037-192-001
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC
  • Wahanga #:184-015-293L021
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB RCPT 15POS PNL MNT IDC
184-037-192-011 Image
  • Wahanga #:184-015-293L031
184-025-193L021 Image
  • Wahanga #:184-025-293L011
  • Wahanga #:184-015-293L011
  • Wahanga #:184-025-293L031