Home > Hua > Hononga, Hononga > D-Sub Connectors > 184-025-293L001
184-025-293L001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 184-025-293L001 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 184-025-293L001
Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 184-025-293L001 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4965 pcs Pepa Raraunga 184-yyy-293Lyy1Backshell Reference Guide
Kāwai Hononga, Hononga Waea Wire 26-28 AWG, Stranded
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga IDC, Ribbon Cable
Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated
Raupapa 184 Packaging Tray
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Feed Through
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 1A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae -
Te Whakauru Backset -
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:184-037-192-001
  • Kaihanga:NorComp
  • Whakaahuatanga:CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT IDC